010-703 68 00 info@octean.se

Kontakta oss

Kontakta oss gärna via telefon, e-post eller skicka ett meddelande genom att fylla i formuläret nedan och tryck på skicka.

Adress

Norra Torggatan 15, 434 30 Kungsbacka
Telefon: 010-703 68 00, E-post: info@octean.se

Octean AB

Hanna Magnusson

Hanna Magnusson

VD

Tel. 010-703 68 03
hanna.magnusson@octean.se

Agneta Wilson

Agneta Wilson

Produktspecialist

Tel. 010-703 68 08
agneta.wilson@octean.se

Dan Magnusson

Dan Magnusson

Apotekare

Tel. 010-703 68 02
dan@octean.se

Louise Starcke

Louise Starcke

Marknadskoordinator

Tel. 010-703 68 05
Louise.Starcke@octean.se

Lotte Johannesson

Lotte Johannesson

Produkt och marknadsansvarig

Tel. 010-703 68 04
lotte.johannesson@octean.se

Jenny Lundh

Jenny Lundh

Produktchef

Tel. 010-703 68 09
jenny.lundh@octean.se

Lenn Nilsson

Lenn Nilsson

Affärsutvecklare

Tel. 070-4671383
lenn.nilsson@octean.se

Eva Bergendal

Eva Bergendal

Produktspecialist

Tel. 010-703 68 00
eva.bergendal@octean.se

Susanne Hellberg

Susanne Hellberg

Försäljningschef

Tel. 010-703 68 00

FS04539-02_Octean_SiliceaOSBB_500mllimpa_glyc Utskrift limpa_andro limpa_bi limpa_lady mn8 logo limpa_saframyl

Pin It on Pinterest

Share This